برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

به مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی خوش آمدید
 
تمرکز اصلی مرکز بر تحقیقات در زمینه بیوتکنولوژی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز استوار است. این مرکز از طریق تسهیل همکاری تحقیقاتی بین تیم های تحقیقاتی بسیار پیشرفته که در مرزهای اداری گسترش می یابد طراحی شده است. این همکاری ها به منظور جمع آوری تلاش های تحقیقات تکمیلی در زمینه بیوشیمی، زیست شناسی مولکولی، ژنتیک و علوم رایانه ای ایجاد شده است.
مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی (BRC) در فروردین 1385 به منظور فعالیت در زمینه بیوتکنولوژی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاسیس شد. این مرکز برای تقویت این قدرت از طریق تسهیل همکاری تحقیقاتی بین تیم های تحقیقاتی بسیار پیشرفته که در مرزهای اداری گسترش می یابد طراحی شده است. این همکاری ها به منظور جمع آوری تلاش های تحقیق تکمیلی در زمینه بیوشیمی، زیست شناسی مولکولی، ژنتیک و علوم رایانه ای ایجاد شده است.

چشم انداز
چشم انداز ما این است که با انجام تحقیقات نوآورانه پیشگام در زمینه بیوتکنولوژی در سطح ملی و بین المللی یک مرکز پژوهشی برجسته باشد.

ماموریت
مأموریت ما در مرکز تحقیقات بیوتکنولوژی، ترویج و تسهیل دانش پژوهان و پژوهش های دانشجویی در تمامی زمینه های مرتبط با فناوری بیوتکنولوژی است. این مرکز پشتیبانی فنی برای تحقیق را به عنوان هسته ای برای ابتکارات تحقیق و آموزش بین رشته ای در دانشگاه علوم پزشکی تبریز ارائه می دهد.

اهداف
  • برای ترویج تحقیق، آموزش و تحصیلات تکمیلی در زمینه بیوتکنولوژی
  • ارائه تجهیزات و امکانات تحقیق روزانه در زمینه بیوتکنولوژی
  • به تحولات شرکت ها در صنایع بیوتکنولوژی ملی و بین المللی